Historie firmy

Česká společnost Info Moravia vznikla v roce 2003 přesunutím některých činností fyzických osob dvou společníků. Vznikla za účelem následného komplexnějšího servisu zákazníkům v oblasti internetových služeb a obchodu. Budujeme firmu, jejíž hlavním programem jsou internetové technologie, výroba internetových prezentací, poskytování připojení k internetu, zastřešení regionálního informačního serveru a obchodní aktivity. 
V únoru 2004 došlo k transformaci společnosti, kdy byl převeden obchodní podíl společníka na druhého. Od té chvíle až do prosince 2012 měla společnost jediného společníka, přičemž aktivity zůstaly stejné.
Projekt regionálního infoserveru byl odložen na neurčito.
V březnu 2004 jsme převzali cenu za 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý Erb za webovou prezentaci www.halenkov.cz 
V červnu 2004 jsme jako součást oslav 350, výročí založení Halenkova otevřeli novou prodejnu, kde jsme zajišťovali veškeré služby mobilního operátora T-Mobile, ve spolupráci s mateřskou firmou Jan Václavík, která provozovala Partnerskou prodejnu T-Mobile ve Valašském Meziříčí. Dále jsme v Halenkově prodávali mobilní telefony, jejich příslušenství, výpočetní techniku, komponenty pro satelitní příjem TV, služby UPC, Czech a Slovak Link, přípojky k internetu a další, včetně odborného poradenství, případně montáží.
Od roku 2005 jsme prodejci služeb vysokorychlostního internetu ADSL Českého Telecomu.
V lednu 2006 jsme získali statut NOD32 Antivirus Gold Partner.
Od srpna 2006 jsme provozovali vlastní bezdrátovou síť v Halenkově, Halenkov.Net. Tuto síť převzala v září 2012 společnost Internext 2000.
V lednu 2008 jsme převzali od firmy Jan Václavík partnerství se společností T-Mobile. Provozujeme Partnerskou Prodejnu ve Valašském Meziříčí.

V prosinci 2012 jsme obchodní podíl opět rozdělili na  dvě poloviny a Milena Václavíková se stala jednatelkou společnosti.

V roce 2014 část aktivit (T-Mobile) přešla na jinou, námi vlastněnou společnost a v květnu 2015 jsme spolupráci s T-Mobile ukončili úplně.

Nadále se zabýváme telekomunikacemi - provádíme audity a navrhujeme úspory, realizujeme IT projekty, produkujeme videoprojekty, poskytujeme hosting webových stránek....